17623.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekrÅ‘l. GyÅ‘ry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borÃtóval, laza, kissé sérült fűzéssel.