Kassák Lajos: Megnőttek és elindulnak. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói ara... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000018/Kassak-Lajos-Megnottek-es-elindulnak-Bp-en-Pantheon-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-ko~II1950890
1950890
17622
344
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Kassák Lajos: Megnőttek és elindulnak. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
: tánczos_gábor