Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Nádas János: A XI. magyar találkozó krónikája. Cleveland, 1972. Árpád kiadó. Egészvászon kötésben
17681.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pápay Sámuel: A magyar literatúra esmérete I-II. Veszprém, 1808 (Reprint, 1986). Műbőr kötésben
17682.

Rufpreis:
1 200 HUF
17683.

Rufpreis:
1 000 HUF
17684.

Rufpreis:
1 600 HUF
17685.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
17686.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Tőkei Ferenc: Műfajelmélet Kínában a III-VI. században (Liu Hie elmélete a költői műfajokról). Bp., 1967, Akadémiai, megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17687.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dragan Velikic: Orosz ablak. Omnibuszregény. Bp.,2009, Geopen. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  A szerző által dedikált.
17688.

Rufpreis:
2 400 HUF
Latinovits Zoltán: Ködszurkáló. Bp.,1973,Magvető, 216 p.+12 t.Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, jó állapotban. Ritka! Első kiadás.
17689.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
17690.

Rufpreis:
6 000 HUF
17691.

Rufpreis:
4 000 HUF
Tar Sándor: Lassú teher. Bp.,1998,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17692.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF