17687.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
TÅ‘kei Ferenc: Műfajelmélet KÃnában a III-VI. században (Liu Hie elmélete a költÅ‘i műfajokról). Bp., 1967, Akadémiai, megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papÃr védÅ‘borÃtóval, kissé kopottas állapotban.