Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Vegyes könyvtétel, 4 db: Beatles v písních a v obrazech. Prága, 1969, Panton. Angol és cseh nyelven. Gazdag képanyaggal, Kiadói papírkötés.+Joe Alex: Beatles fongs für Gitarre. Berlin, é.n., Rolf Budde. Kotta. Kiadói papírkötés.+Southern Music kiadó 2 db kottája. Változó állapotban.
17609.

Rufpreis:
1 800 HUF
G. Fábri Zsuzsa: Látogatóban. Bp., 2017, Digitalpress. A szerző által Gacs Gábor (1930- ) grafikus részére dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
17610.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,) Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17611.

Rufpreis:
2 000 HUF
Búvár zsebkönyvek 16 kötete, és a Kolibri Könyvek 5 kötete, összesen 21 db. Bp.,1978-1995 ,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, nagyrészt növényvilág témában, egy-egy ismétlődéssel, részben volt könyvtári példányok, változó állapotban.
17612.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
17613.

Rufpreis:
1 000 HUF
Shakespere remekei I-IV. kötet. John Gilbert rajzaival. Alexander Bernát bevezetésével. Remekírók képes könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
17614.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+ Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1983, Medicina. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17615.

Rufpreis:
1 200 HUF
Domján Edit emlékkönyv. Szerk.: B. Fábri Magda. Bp.,2011, Kairosz. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17616.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar Hírmondó sorozat, 3 db:   Érzelmes Históriák. Vál.,szerk. jegyzetekkel és utószóval ellátta: Lőkös István.   Lelki problémák a pszichoanalízis tükrében. Válogatás Ferenczi Sándor tanulmányaiból. Összeállította: Dr. Linczényi Adorján.   Csáth Géza: Egy elmebeteg nő naplója.  Bp.,1978-1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
17617.

Rufpreis:
1 000 HUF
3 db dedikált könyv: Erdős Renée: Ezüst bölcső. Bp., é.n. Révai., Magyar Imre: Az évszázad gyermeke, Molnár Géza: Arcok fényben és éltűnőben.
17618.

Rufpreis:
1 000 HUF
17619.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szimonov: Nappalok és éjszakák. Bp., 1966. Helikon. Számozott. Egészvászon kötésben, szakadt papírborítóval
17620.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF