17611.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,) Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.