Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 31

15554.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15555.

Rufpreis:
1 000 HUF
32
Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, hátul melléklettel: ágyús üteg tűzharcának vezényszavai, katonai műanyag jelkulcs jelölővel.
15556.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15557.

Rufpreis:
5 000 HUF
15558.

Rufpreis:
4 000 HUF
Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig II. kötet. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, ragasztott, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15559.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hazai Hugó: A Császár Népei. Tökéletlen ifju regrutákról, virtigli öreg mancsaftról és kiszolgált vén harcosokról szóló történetek. Bp., 1908. Phönix. 237+(2)p. Korabeli kissé kopott vászonkötésben.
15560.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15561.

Rufpreis:
3 000 HUF
A magyar megszálló csapatok a Szovjetunióban. Levéltári dokumentumok.(1941-1947). Szerk.: Krausz Tamás. Fordította: Csala Károly, Györki Tamás, Hetessy Szilvia, Pálosi Ildikó, Pőhle Dóra. Bp.,2013, LHarmattan. Kiadói kartonált papírkötés.
15562.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Második füzet. Harmadik és negyedik rész. A magyarországi események Június 30-ig. Bp., 1945, Müller Károly, (Légrády Testvérek Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis szakadással.
15563.

Rufpreis:
1 000 HUF
15564.

Rufpreis:
1 000 HUF
15565.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF