Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+503 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált. Jó állapotban