Hazai Hugó: A Császár Népei. Tökéletlen ifju regrutákról, virtigli öreg mancsaftról és kiszolgált vén harcosokról szóló történetek.
Bp., 1908. Phönix. 237+(2)p. Korabeli kissé kopott vászonkötésben.