Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 31

15566.

Rufpreis:
1 000 HUF
1918 Streffleurs Militärblatt. 5. évf. Nr. 36. 1918. március. Wien, 1918, L.W. Seidel&Sohn. Kiadói papírkötésben, német nyelven, hosszában hajtásnyommal.
15567.

Rufpreis:
2 400 HUF
Eduard Fueter: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Bp., 1935, Dante. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóban.
15568.

Rufpreis:
2 000 HUF
15569.

Rufpreis:
1 600 HUF
Fecsó József: Katonadolog. Bp., 1962, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
15570.

Rufpreis:
1 000 HUF
15571.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Ravasz István: Magyarország és a Magyar Királyi Honvédség a XX. századi világháborúban 1914-1945. (Nagykovácsi), (2003), Puedlo Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15572.

Rufpreis:
1 600 HUF
15573.

Rufpreis:
1 000 HUF
15574.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Patera, Herbert V.: Unter Österreichs Fahnen. Ein Buch vom österreichischen Soldaten. Graz-Wien-Köln, 1960, Verlag Styria. Egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban / linen binding, illustrated, good condition
15575.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mesék a Nagy Háborúból. Kovács György harctéri naplója. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15576.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15577.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF