Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

Kazinczy Ferenc Munkái 4. Pályám Emlékezete. Nemzeti Könyvtár. Budapest, é.n., Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban.
13547.

Rufpreis:
4 000 HUF
13548.

Rufpreis:
4 000 HUF
13549.

Rufpreis:
4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Az apró gentry és a nép. Harmincz kis elbeszélés. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1893, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója és a gerince kopottas, a fűzése kicsit laza.
13550.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mikszáth Kálmán: A fekete kakas és még három más elbeszélés. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1911, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Jó állapotban.
13551.

Rufpreis:
4 000 HUF
13552.

Rufpreis:
4 000 HUF
13553.

Rufpreis:
4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Jó állapotban.
13554.

Rufpreis:
4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1891, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója picit kopott, picit sérült.
13555.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bodrogh Pál: Bolyongás. Versek (1926-1928). Budapest, 1929, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt, 57+5 p.+ 6 t. Kiadói szakadt papírkötés. Az elülső kötéstábla ragasztott, a gerince sérült, hiányos. Batthány Gyula gróf rajzaival. Első kiadás. Számozott (500/440.), a szerző által aláírt és dedikált példány.
13556.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bíró András: A szépség ünnepe. Versek. Reich Károly rajzaival. Budapest, 1982, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány.
13557.

Rufpreis:
800 HUF
Ditrói Mór: Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Budapest, é.n., Közlekedési (Pless és Schillinger) nyomda. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, kissé kopott borítóval.
13558.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF