Ditrói Mór: Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Budapest, é.n., Közlekedési (Pless és Schillinger) nyomda. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, kissé kopott borítóval.