13555.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1891, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borÃtója picit kopott, picit sérült.