13552.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Mikszáth Kálmán: Tavaszi Rügyek. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1893, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borító némileg kopott, foltos.