Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, é.n., Révai Testvérek. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. Jó állapotban.