Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1334565
13300
266
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.
1335762
13301
266
Tükörcserepek. Körmendi Zoltán novellái. Bp., 1934, Faust Könyvkiadó. 128 p. Kiadói papírkötésben. 1334051
13302
266
Jefimov, Boris: Hitler-banda. Háborús karikatúrák 1942-43. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban. 1334726
13303
266
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., 1898, Légrády. 260 p. Korabeli félvászonkötésben. Első kiadás! 1334398
13304
266
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör utazása a cserkészfiúkkal. Moldován Béla rajzaival. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói félvászonkötésben, a borítótábla szélei mentén sérülésnyomok.
1335790
13305
266
1335077
13306
266
1334986
13307
266
Borbély László: Magyar fiú Kongóban Bp., 1934, Singer és Wolfner. 159 p. A szövegközti rajzokat Nemes Török János készítette. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. Az első előzéklap hiányzik. 1334793
13308
266
Balassa József: Csokonai Budapesten avagy A mai magyar irodalom. Bp., 1927, Általános Ny. 227 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, a Központi Antiquarium pecsétjével. Felvágatlan példány!
1335840
13309
266
1335074
13310
266
Karunga a holtak ura. Néger mesék. (Válogatta Kende István, fordította Radnóti Miklós, Ortutay Gyula utószavával.) Bp., 1944, Pharos. 262 p. Első kiadás! A fametszeteket Kaza György és Társa készítette. Kiadói félvászonkötésben. A történetek később a Népek meséi c. sorozat vonatkozó kötetébe is bekerültek. 1335053
13311
266
Báró Eötvös József: A Karthausi. Bp., 1882. Ráth Mór. 459 p. Kiadói, aranyozott, egészvászon-kötésben, festett lapélekkel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF