Drucksachen Zahl der Lose: 317
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3406441
18472
500
Printed Materials
1945-1946 Embernevelés, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezetének folyóirata I. évf. 1-2. sz. + 3-4. sz. Szerk.: Kemény Gábor, Baránszky-Jób László. + Hozzákötve: Pedagógus Értesítő, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezete központi lapja I. évf. 3-4. sz. Félvászon-kötésben.
2227977
18473
500
Printed Materials
cca 1940 Mappányi magyar, angol és német nyelvű iratok ipari, technikai témában
3388829
18474
500
Printed Materials
1946 Reform szabadkőműves páholy program ismertetője 3407165
18475
500
Printed Materials
1947 A magyarországi németek kitelepítéséről szóló rendelet a Soproni újságban 3405366
18476
500
Printed Materials
1947 Képes Sportlap teljes évfolyama egybekötve: II. évf. 1-52. sz., 1947. jan. 7. - dec. 30. Félvászon-kötésben, kissé sérült fűzéssel, helyenként sérült lapokkal. 3389384
18477
500
Printed Materials
1948 Magyar Művészet 1848-as emlékszáma, XV. évf. 2. szám, folttal.
3304873
18478
500
4200
Printed Materials
1949 A Népszava 77. évfolyamának 1-75. számai egybekötve, 1949. jan. 1. - márc. 31. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
3376367
18479
500
Printed Materials
1949 Gazdasági főtanácsi határozatok tára. 1-23. szám 613p. Sorszámozott, Szigorúan bizalmas jelzéssel. Bekötve.
3269693
18480
500
30000
Printed Materials
1949 Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása, ábrákkal, 164p 3368948
18481
500
Printed Materials
cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, kis lapszéli sérülésekkel.
3354801
18482
500
Printed Materials
1950 Délmagyarország politikai napilap falinaptár, hajtva, kis lapszéli sérülésekkel, 42x59 cm
3354779
18483
500
Printed Materials
cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány lapszéli szakadással.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF