https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 317

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1933 Maradandó értékű és jó kiállítású művek fillérekért, könyvárjegyzék, kétoldalas, 41x29 cm + A Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem könyvtárának kölcsönzőjegye, a K. M. Egyetemi Nyomda reklámjával + Herczeg Ferenc írót ábrázoló nyomat, hajtásnyommal, 26x12 cm
1
18424.

1933 Maradandó értékű és jó kiállítású művek fillérekért, könyvárjegyzék, kétoldalas, 41x29 cm + A Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem könyvtárának kölcsönzőjegye, a K. M. Egyetemi Nyomda reklámjával + Herczeg Ferenc írót ábrázoló nyomat, hajtásnyommal, 26x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanári zsebkönyv az 1934-1935 évre, benne szemléltető papírképekkel.
1
18425.

Tanári zsebkönyv az 1934-1935 évre, benne szemléltető papírképekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1934-35 Zalaegerszeg m. kir. állami Deák Ferenc reálgimnázium XXXIX: értesítője. szerk: Péterffy Béla. 46p.
1
18426.

1934-35 Zalaegerszeg m. kir. állami Deák Ferenc reálgimnázium XXXIX: értesítője. szerk: Péterffy Béla. 46p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf
1
18427.

cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures
1
18428.

1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Földrajzi Szeminárium I. évf. 3. sz. Szerk.: Wagner Richárd. Szeged, magánkiadás, 71-102 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szamárfüles lapokkal.
1
18429.

1935 Földrajzi Szeminárium I. évf. 3. sz. Szerk.: Wagner Richárd. Szeged, magánkiadás, 71-102 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szamárfüles lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Makkai Sándor: Küzdelem az örökségért - Ünnepi beszéd - 1935 évi október 31.-én Budapesten a pesti Vigadóban rendezett reformáció-emlékünnepen elmondta -- erdélyi református püspök. Bp., 1935. Országos Bethlen Gábor Szövetség. 22 p. Kiadói kartonált papírkötésben
1
18430.

Makkai Sándor: Küzdelem az örökségért - Ünnepi beszéd - 1935 évi október 31.-én Budapesten a pesti Vigadóban rendezett reformáció-emlékünnepen elmondta -- erdélyi református püspök. Bp., 1935. Országos Bethlen Gábor Szövetség. 22 p. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában
1
18431.

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 Égi világosság spiritista folyóirat egy lapszáma (XXXVIII. évf. 8. sz.), változatos témájú írásokkal címlapon firkákkal
1
18432.

1936 Égi világosság spiritista folyóirat egy lapszáma (XXXVIII. évf. 8. sz.), változatos témájú írásokkal címlapon firkákkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Berlin Olimpiai magazin kiadó Heinrich Hofmann. kb 140 oldalon Lejáró címlappal
1
18433.

1936 Berlin Olimpiai magazin kiadó Heinrich Hofmann. kb 140 oldalon Lejáró címlappal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
10
 
1936-1939 A Cselekvés Iskolája pedagógiai folyóirat 2 db száma: V. évf. 7-8. sz. + VII. évf. 1-2. sz. Szerk.: Kratofil Dezső. Kiadói papírkötés, az egyik koszos borítóval.
1
18434.

1936-1939 A Cselekvés Iskolája pedagógiai folyóirat 2 db száma: V. évf. 7-8. sz. + VII. évf. 1-2. sz. Szerk.: Kratofil Dezső. Kiadói papírkötés, az egyik koszos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937 Bp., Jelentés a Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége 1936. évi működéséről, hátsó borítólap hiányzik, 75p
1
18435.

1937 Bp., Jelentés a Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége 1936. évi működéséről, hátsó borítólap hiányzik, 75p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse