Drucksachen

Zahl der Lose: 317

ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval
18411.

Rufpreis:
3 000 HUF

ca 1930 Budapest képes album Sárközi Nádasdi Elemér 12 db fénnyomatával 17x13 c, Zsinórfűzött papírkötésben
18412.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1930 Budapest. Hongrie, Ungarn, Hungary, Ungheria, Magyarország. Bp., Budapest Székesfehérvár Idegenforgalmi Hivatala, 11( ifj. Richter Aladár (1898-1950) grafikus, festőművész budapesti helyszíneket ábrázoló munkái) t. Több nyelvű képfeliratokkal. Kiadói papírkötés, kopott, kissé szakadt borítóval, egy kép hiányzik.
18413.

Rufpreis:
2 400 HUF

ca 1930 3 db iskolai füzet, kettőn irredenta grafikával
18414.

Rufpreis:
3 000 HUF

18415.

Rufpreis:
1 600 HUF

1930 Magyar Országos Központi Takarékpénztár naptár
18417.

Rufpreis:
1 600 HUF

1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
18418.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1931. Május 1. Kiadó: Farkas István. Bp., Világosság Rt.-ny., 8 p.
18419.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931-43 5 db régi újság: Pesti Hírlap karácsonyi albuma, Híd 1941, Magyar nők lapja 1941 aug 20. Tolnai Világlapja 1942. 02. 25. Hungária Magazin 1943. Változó állapotban
18420.

Rufpreis:
2 800 HUF

18421.

Rufpreis:
4 000 HUF

1933 A Gyermek, a Magyar Gyermektanulmányi Társaság folyóirata XXV. évf. 8-10. sz. Szerk.: Cser János, Weszely Ödön. Bp., 1933, Magyar Gyermektanulmányi Társaság (Sárkány-ny.), V p.+ (149)-226 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az első 3 lap kijár.
18422.

Rufpreis:
1 400 HUF

18423.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF