cca 1930 Budapest. Hongrie, Ungarn, Hungary, Ungheria, Magyarország. Bp., Budapest Székesfehérvár Idegenforgalmi Hivatala, 11( ifj. Richter Aladár (1898-1950) grafikus, festőművész budapesti helyszíneket ábrázoló munkái) t. Több nyelvű képfeliratokkal. Kiadói papírkötés, kopott, kissé szakadt borítóval, egy kép hiányzik.
cca 1930-1940 Képes magyar történelem, irodalom és művészet, a Szent István Cikóriagyár gyűjtőalbuma (1. sz. füzet), jórészt hiányos tartalommal, nemzeti színű zsinórral, sérült borító
1931-43 5 db régi újság: Pesti Hírlap karácsonyi albuma, Híd 1941, Magyar nők lapja 1941 aug 20. Tolnai Világlapja 1942. 02. 25. Hungária Magazin 1943. Változó állapotban
1932 Metapsychikai Folyóirat. A "Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság" hivatalos lapja I. évf. 1-2. sz. 1932 nov. - dec. Teljes évfolyam. Szerk: Toronyi János. Bp., 1932, Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság,(Pallas-ny.), a borítója sérült, leszakadt, 31+1 p.
1933 A Gyermek, a Magyar Gyermektanulmányi Társaság folyóirata XXV. évf. 8-10. sz. Szerk.: Cser János, Weszely Ödön. Bp., 1933, Magyar Gyermektanulmányi Társaság (Sárkány-ny.), V p.+ (149)-226 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az első 3 lap kijár.
1933 A Toll V. évf. 5. sz., 1933. szept. 23. Szerk.: Kaczér Vilmos. Bp., Váradi Béla ,,Forum"-ny., 123-158 p. Benne Hevesi András: Utószó az Ady-revízióhoz; Zsolt Béla: Babits; Németh Andor: Kosztolányi Dezsőről; illetve más írások. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal.