1918 Meghívó a független szlovák politikai párt Szlovákiának Csehországhoz való csatolása ellen tiltakozó gyűlésére (a spanyolnátha miatt elmaradt), kisméretű hirdetmény magyar és szlovák nyelven, 21,5×14 cm / 1918 Summon to a protest against the annexation of Slovakia to the Czech Republic, organized by the independent slovak party (the protest was cancelled due to the Spanish flu), in Hungarian and Slovak, 21,5×14 cm
1926 - 1927 Iuventus XI. évf. 1- 10 számok és a XII. évf. 1. száma. 1926. október - 1927 október, összesen 10 szám, közte egy kettős számmal is (3-4 sz.), változó állapotban, közte 2 sérült is.
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.