1937 Horthy Miklós híd 1933-1937. A budapesti Horthy Miklós híd (ma Petőfi híd) építését bemutató kiadvány, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé viseltes borítóval, ázásnyomokkal, a borítón ceruzás névbejegyzésekkel, 16,5x24 cm.
1938 Láthatár. Kisebbségi kultúrszemle. A külföldi magyarok és középeurópai népek szellemi életének figyelője. VI. évf. 7-8 sz. 1938. júl.-aug. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, néhány foltos, kijáró lappal.
1938-1941 Nagyothalló, a Magyar Nagyothallok Országos Egyesületének Közlönye 10 db száma (1938. január-február, 1941. február-augusztus, november-decemberi számok), kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban
1939-1942 Gyorsírással kapcsolatos újságok, össz. 29 db: Gyorsírástudomány XX. évf. 1-9. számai; A Magyar Gyorsíró Szemle gyakorló melléklapja vegyes számai (egy szám hiányos); Az Írás XXXI. évf. 6. száma. Vegyes állapotban.
cca 1940 A Közérdekű levelek c. folyóirat száma, az alapító Gálocsy Árpád halálának hírével + 1907 Kolozsvár Annales, tudományegyetem folyóirata. rossz állapotban
cca 1940 Keresztény ügyvédek helyettesítési névsora. I. Vidék. Összeáll.: Dr. László András. (A Magyar Ügyvédek Nemzeti Egyesülete (MÜNE) antiszemita szervezet kiadványa). Bp., Nádor-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés.