1938 Láthatár. Kisebbségi kultúrszemle. A külföldi magyarok és középeurópai népek szellemi életének figyelője. VI. évf. 7-8 sz. 1938. júl.-aug. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, néhány foltos, kijáró lappal.