1843 Ode honoribus illustrissimi ac reverendissimi domini Michaelis Rimely, antiquissimi, celebrrimi, regii, ac exemti archi-coenobii S. Martini S. Montis Pannoniae archi-abbatis... occasione solennis inaugurationis 18. Aprilis anno 1843 oblata a r. m. gymnasio Tirnaviensi. Tirnaviae, 1843, Typis Michaelis Spanraft, foxing foltos, hajtott, gyűrődésekkel, 8 p.
1872 Ministerialtidende for kongeriget Danmark for Aaret 1872. Afdeling B. [A Dán Királyság Miniszteri Közlönye az 1872. évre. B. szakasz.] Kjobenhavn,(1873.), J. H. Schultz, 2+IX+2+864+46 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
1878-1882 3 db gyógyszertári fejléces számla: Nagykőrös Tarkőy Kálmán Magyar címerhez címzett, Müller István a Megváltóhoz és Traxler Ferenc gyógyszerész gyógyszertára. aláírtak
ca 1880-1900 5 db érdekes belépőjegy: Nagykőrösi Ifjúsági Kör, Országos Református Szeretetszövetség, Evangelikus nőegylet, Egyke elleni országos propaganda turné. Józsefvárosi kör