1959 Die Bruderschaft. Hrsg. von den Vereinigten Großlogen von Deutschland. Német nyelvű szabadkőműves folyóirat, 1959. 1-5., 7-8. számok.
1957-1958 Die Vereinigte Grossloge. Hrsg. von der Vereinigten Grossloge der Alten Freien und Angenommenen Maurer von Deutschland-Frankfurt Am Main. Német nyelvű szabadkőműves folyóirat, 11 száma.
1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.
1959-1984 Vegyes prospektusok, kiadványok: Soproni ünnepi hetek műsorfüzet és meghívók + Ünnepi könyvhét kiadvány + Haydn-emlékünnepségek Magyarországon, orosz nyelvű kiadvány