1947 Képes Sportlap teljes évfolyama egybekötve: II. évf. 1-52. sz., 1... https://www.darabanth.com/de/500-Fernauktion/500.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000015/1947-Kepes-Sportlap-teljes-evfolyama-egybekotve-II-evf-1-52-sz-1947-jan-7-dec-30~II3405366
3405366
18476
500
Printed Materials
Beschreibung: 1947 Képes Sportlap teljes évfolyama egybekötve: II. évf. 1-52. sz., 1947. jan. 7. - dec. 30. Félvászon-kötésben, kissé sérült fűzéssel, helyenként sérült lapokkal.