1945-1946 Embernevelés, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezetének folyóirata I. évf. 1-2. sz. + 3-4. sz. Szerk.: Kemény Gábor, Baránszky-Jób László. + Hozzákötve: Pedagógus Értesítő, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezete központi lapja I. évf. 3-4. sz. Félvászon-kötésben.