Antik

Zahl der Lose: 153

13187.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

13188.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Ikon, réz okláddal. XIX. sz. bondel keretben 23x18 cm
13189.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

13190.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

13191.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Antik japán lakkozott fa sarokpolc, cca 19. sz. második fele, sérüléssel, 18x24 cm
13192.

Rufpreis:
6 000 HUF

Orosz nagyméretű matrjoska baba szett, kézzel festett mese jelenetekkel, festett fa, 7 darabos, jelzett kis kopással, m: 18 cm alatt.
13193.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1950 Ónix berakásos asztali telefon, m: 21 cm
13194.

Rufpreis:
10 000 HUF

Manikűr készlet. Csont nyéllel, eredeti karton dobozban. 10 részes
13195.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x38 cm
13196.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13197.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13198.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF