Orosz nagyméretű matrjoska baba szett, kézzel festett mese jelenetekke... https://www.darabanth.com/de/500-Fernauktion/500.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500004/Orosz-nagymeretu-matrjoska-baba-szett-kezzel-festett-mese-jelenetekkel-festett-fa-7-darabos-~II3392222
3392222
13193
500
Antique
Beschreibung: Orosz nagyméretű matrjoska baba szett, kézzel festett mese jelenetekkel, festett fa, 7 darabos, jelzett kis kopással, m: 18 cm alatt.
: nagy_andras