https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 153
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3284081
13199
500
0
6500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Tara. Réz szobor, lezárt állapotban, Nepál, 20. sz., m: 12 cm 3265829
13200
500
0
3600
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3270866
13201
500
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta.
Das Lot is nicht erreichbar
3124141
13202
500
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Levélnyitó és pecsételő készlet. Jáspis nyéllel XIX. sz. Díszdobozban 20 cm, 8 cm 3107031
13203
500
0
1200
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Fém kínáló plasztikus virág mintával, sérült üveg betéttel d: 16 cm, m: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202885
13204
500
0
1800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Vajdahunyad, Hunedoara. Intarzia 29x42. farost háttérrel
Das Lot is nicht erreichbar
3202898
13205
500
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920/30 Fekete márvány kalamáris és tapper, bronz szerelékkel, porcelán betéttel, 28x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3042879
13206
500
0
3600
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2927028
13207
500
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2784950
13208
500
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm
Das Lot is nicht erreichbar
3150896
13209
500
0
14000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 63x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139504
13211
500
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse