Antik

Zahl der Lose: 153

13236.

Rufpreis:
12 000 HUF

Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm
13237.

Rufpreis:
10 000 HUF

Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
13238.

Rufpreis:
10 000 HUF

Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm
13239.

Rufpreis:
6 000 HUF

13240.

Rufpreis:
6 000 HUF

13241.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1885/1895 Karl Rudolf Ditmar olajlámpa, figurális-, növényi- és tengeri tematikájú díszítésekkel, búrával, jelzett, egyik figura kissé laza, lámpatest m: 49 cm
13242.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

13243.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lovaglópálca ezüst (Ag) fejjel, bőr, fa, jelzett, h: 74 cm
13244.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lovaglópálca ezüst (Ag) fogóval, jelzett, h: 84 cm
13245.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x39 cm
13246.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 19. sz. vége Jézus és Mária porcelánkép kőberakásos támasztható réz keretben, 8x6 cm
13247.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF