Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval.
21234.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ein Beitrag zum Bau von Stallungen für gesunde Pferde. Sonderabdruck aus den "Mitteilungen über Gegenstände des Artillerie- und Geniewesens". Jahrgang 1914, zwölftes Heft. H.n., é.n., k.n. 8 p. + 3 t. (kihajtható tervrajzokkal lóistállók építéséhez) Papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
21235.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zelnik József: Gyermeki játékok. Válogatott néprajzi és művészettörténeti tanulmányok. Vál., szerk. és az előszót írta: - -. [Bp.,1983., Népművelési Propaganda Iroda, 111 p. Kiadói kopott papírkötés, bélyegzésekkel a címlapon.
21236.

Rufpreis:
2 800 HUF

Berlitz M D. - Boisserée O.: Berlitz módszere a modern nyelvek elsajátítására. Magyar rész. Felnőttek részére. Bp., 1913, The Berlitz School. Második javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
21237.

Rufpreis:
1 600 HUF

Varga László: Szociális reform és hivatásrendiség. Nemzeti Könyvtár 40-41. sz. Bp., 1941, Stádium, 124+(4) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21238.

Rufpreis:
1 400 HUF

Íjgyártó Bálint Istvánné-Dr. Reisz László: A Statisztikai Hivatal elnökei (1867-1989). Bp., 1990, KSH Könyvtár és Dokumentációs Szolgálat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21239.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bitter István - Rihmer Zoltán: Gyakorlati pszichofarmakológia.  A szerző, Bitter István (1949-) az MTA doktora, a Semmelweis Egyetem Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika egyetemi tanára és korábbi igazgatója által DEDIKÁLT példány! Bp., 1989., Műszaki. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21240.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyarországi bűnözés húsz éve. Bp., 1985, Központi Statisztikai Hivatal. Készült 150 példányban. 40. számozott példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21241.

Rufpreis:
1 200 HUF

21242.

Rufpreis:
1 600 HUF

Könyvtári feldolgozómunka a tanítóképző intézet II. évfolyama számára (Népművelő-könyvtáros szak), 2. rész. Osztályozás és szakkatalógus-szerkesztés. Bp., Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21243.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schütz Antal: A bölcselet elemei Szent Tamás alapján. Bp., 1927, Szent István-Társulat, VII+(1)+283+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
21244.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nietzsche: Túl az erkölcs világán. Bp., 1907, Athenaeum, kopott és foltos egészvászon kötés. Ford: Vályi Bódog.
21245.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF