21234.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval.