Billroth Tivadar, dr. A betegápolás otthon és a kórházban.
Kézikönyv családok és betegápolónők számára. Írta -- Bécsben, magyarra fordította dr. Rákosi Béla. Bp., 1882. Magyar Szent Korona Országainak Vörös-Kereszt Egylete. XII+248 p. Korabeli kissé sérült egészvászon kötésben.