21237.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Berlitz M D. - Boisserée O.: Berlitz módszere a modern nyelvek elsajátítására. Magyar rész. Felnőttek részére. Bp., 1913, The Berlitz School. Második javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés.