Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

Dúcz László: Harmatcseppek. hn., én., Rovás Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
21222.

Rufpreis:
2 000 HUF

József Ákos: A kotorékvadászat. H.n., 2018, Fehér Mihály-Kertész Sándor-Nimród Vadászújság. Reprint kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, hullámos.
21223.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sobotta, J.: Atlas der deskriptiven Anatomie des Menschen. Berlin/München, 1944, J.F. Lehmanns Verlag. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
21224.

Rufpreis:
10 000 HUF

Roozeboom, Dr. H. W. Bakhuis: Die heterogenen Gleichgewichte vom standpunkte der Phasenlehre. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
21225.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cserey Adolf: Kis növényhatározó. Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 48-49. Bp., 1905, Stampfel, 213 p. 2., javított kiadás. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21226.

Rufpreis:
2 800 HUF

21227.

Rufpreis:
1 800 HUF

A biológia magyar úttörői. Írták: Geszti Lajos, Horváth Károly, Karl János, Méhes Gyula, Szilády Zoltán, Varga Sándor, Zalányi Béla. Az arcképeket Vezényi Elemér rajzolta. Természethistória I. Bp., én.,Athenaeum, 236 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
21228.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dorle Linzenmeier: A szibériai husky. Kiválasztás. Tartás. Nevelés. Sport. Pécs, 1999, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
21229.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Göőz Lajos: Csillagászati földrajzi gyakorlatok. Tanárképző Főiskolák. Kézirat. Dobány Zoltán rajzaival. Bp., 1992, Tankönyvkiadó. 6 melléklettel. Kiadói papírkötés. Megjelent 494 példányban.
21230.

Rufpreis:
1 600 HUF

Formulae Normales. Szabványos vényminták. Bp.,(1940.), Magyarországi Gyógyszerész Egyesület, XXIV+153 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
21231.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Vadász M. Elemér: A földtan és a középiskolai természetrajzi oktatás + Geológiai jegyzetek a borsodi Bükk-hegységből + Néhány rendellenes ammonitesről. 3 db különlenyomat, DEDIKÁLT!, papírkötésben, kopottas állapotban.
21232.

Rufpreis:
1 000 HUF

Billroth Tivadar, dr. A betegápolás otthon és a kórházban.    Kézikönyv családok és betegápolónők számára. Írta -- Bécsben, magyarra fordította dr. Rákosi Béla. Bp., 1882. Magyar Szent Korona Országainak Vörös-Kereszt Egylete. XII+248 p. Korabeli kissé sérült egészvászon kötésben.
21233.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF