Antik

Zahl der Lose: 261

Brassó környéke, XIX. sz. közepe - második fele, Ikon. Festett üveg, keretezett, lepattogzásokkal, cca 40x34 cm
11894.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Antik petróleumos és hagyományos láncos égős csillár, Zsolnay? fajansz betétekkel, tejüveg búrával, korának megfelelő állapotban, jelzés nélkül. h: 100cm, d: 40 cm
11895.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

11897.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Antik faragott és kézzel festett hold és nap szimbólumokkal fa asztali lámpatest, modern működő szerelékkel és 2 db lámpabúrával, sérülésekkel, m: búrával cca 50 cm
11898.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Lhotte antik francia szódavizes kancsó. Fajansz, kézzel festett, XIX. sz. jelzett 2 db ezüst (Ag) figurás, jelzett dugóval. / Lhotte antique French soda water pitcher. Faience, hand-painted, XIX. s. marked with 2 silver (Ag) figured, marked plugs.
11899.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11900.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

11901.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11903.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11904.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Antik csontra festett férfi portré 8x7 cm, csont elemekből épített keretben, 14x12 cm. Jó állapotban.
11905.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Antik csontra festett női portré 9x6,5 cm, csont elemekből épített keretben, 14x11 cm. Két keretelem hiányzik.
11906.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Márvány posztamens, sérült, d: 21,5 cm, m: 75 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11907.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF