Antik

Zahl der Lose: 261

Falikárpit részlet, XVIII. sz. ezüst szállal hímzett (skófium) XIX. sz-i domború üvegű fa keretben 36x26 cm
11870.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gyerek díszmagyar ruha. XIX. sz. vége. 78 cm
11871.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lámpás. XVIII. sz. Kovácsoltvas, eredeti üvegjeivel. 32 cm
11872.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Női kalap fekete fátyollal ca 1900.
11873.

Rufpreis:
5 000 HUF

Női díszmagyar mellény és blúz. XIX. sz. vége.
11874.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós ón dobozka, fa betéttel 12x10x7 cm
11875.

Rufpreis:
8 000 HUF

Női díszmagyar blúz. Ezüst sújtással és gombokkal. XIX. sz. vége
11876.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tapper, antik bőr, aranyozott XIX. sz. 16x10 cm
11877.

Rufpreis:
5 000 HUF

Orosz cári szamovár cca 1910. Réz, fa gombokkal. Kopott, hiányos, Jelzett, m: 43 cm
11878.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kesztyűtartó doboz és kesztyű. Szarvasbőr, réz berakással és réz veretekkel. kilinccsel. Jelzett jó állapotban. XIX. sz. 39x9x8 cm
11879.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régi kalapdoboz jó állapotban. Bőr. XX. sz. eleje 33x34x19 cm
11880.

Rufpreis:
6 000 HUF

Írókészlet lúdtollhegyező, pecsétnyomó stb, bőr mappában. Gilosált réz veretekkel, eredeti réz kulccsal. XIX. sz. 25x31 cm
11881.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF