Antik Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069219
11858
458
Antique
Trükkös lakat. XVIII. sz. Kovácsoltvas. Eredeti kulcsával, működő, jó állapotban 14 cm 3069225
11859
458
15000
Antique
3 db öntő kanál. egy bronz, két kovácsoltvas XVIII. sz. 9-12 cm 3069228
11860
458
28000
Antique
Ón ládika, XIX. sz. vége. Kulccsal, működő zárral, jó állapotban 24x14x14 cm
3069231
11861
458
85000
Antique
Antik ékszeres láda. Mahagóni, réz berakással és réz veretekkel. eredeti kulcsokkal, titkos rekesszel. Szépen restaurált állapotban 35x24x19 cm
3069235
11862
458
Antique
Kesztyűtartó doboz. Bőr, réz berakással és réz veretekkel. eredeti kulccsal, jó állapotban. XIX. sz. 41x14x8 cm 3069249
11863
458
65000
Antique
Ereklyetartó. Faragott fa IHS felirattal, Umbria, XVI. sz. sérült. 11 cm
3069273
11864
458
Antique
Fa persely, kulccsal XX. sz. eleje 11x6x6 cm 3069284
11865
458
Antique
Ékszerdoboz. XX. sz. eleje. Szecessziós. Bőr, réz veretekkel, belül selyem béléssel, eredeti kulccsal, jó állapotban 24x30x13 cm 3069253
11866
458
Antique
Vitrin, ékszertartó. Bőr, fazettált üveggel. 29x22 cm XX. sz. eleje.
3069286
11867
458
Antique
Szecessziós függönydísz. Bársony, hibátlan 160x60 cm 3069265
11868
458
46000
Antique
Női pipere készlet. Szecessziós. Ezüst (Ag) olló és gyűszű, púderdobozok, parfümös üvegcse. XX. sz. eleje. Fa doboz mintás bársony borítással. 35x22x15 cm 2859144
11869
458
Antique
Fa dobozka, kézzel festett miniaturával lovas vadász jelenettel 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF