Antik

Zahl der Lose: 261

Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
11908.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11909.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

11910.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Masszív bronz asztali lámpa, hattyú díszes, jó állapotú modern búrával .70 cm
11911.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11912.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11913.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1900 Balatonfüredi emlék. Litografált és festett üveg fali dísz. réz keretben, jó állapotban d: 30 cm
11914.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11915.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Antik csontra festett női portré 8x7 cm, csont elemekből épített keretben, 14,5x13 cm. Jó állapotban.
11916.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Japán lakkozott fa kép gyöngyház berakással 60x40 cm
11917.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Régi tibeti thangka, kézzel festett, üvegezett keretben, 27x23 cm
11918.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Antik masszív bronz ládika, oroszlánlábas talpazattal, oldalain griffmadaras díszítéssel, a figurákat egybefoglaló ornamentikus mintákkal. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 16x10x12 cm
11919.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF