https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 261
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3025162
11981
458
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1948, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023135
11982
458
0
6500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
Das Lot is nicht erreichbar
3029954
11983
458
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
WMF Ikora art deco ezüstözött alpakka kínáló. Jelzett, kopással, 29x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3029941
11984
458
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Grúzia, 19. sz. vége, Ezüstözött bronz váza és pohár. Gazdag mintával díszítve, horpadással, m: 7-16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028571
11985
458
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Szerelmes levél. Tűzzománc, rézlap 14x21 cm. Fa keretben
Das Lot is nicht erreichbar
2849361
11986
458
0
4800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Régi réz ételmelegítő, fanyéllel, elektromos, nem működik, 1900 körül, m: 14 cm, d: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2905634
11987
458
0
5500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik faragott fali dísz. Kis hiánnyal. 27x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824907
11988
458
0
7000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
2769255
11989
458
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Lemezárugyár régi diavetítő, nem működik, kopásokkal, m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2908754
11990
458
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2908748
11991
458
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Üvegezett fakeretben, 58×24 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2909028
11992
458
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüstözött gyertyatartóból készült lámpa. Müködik 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse