Antik Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069185
12055
458
Antique
Legyező. Csont és ezüst nemesi monogrammal, szalag nélkül. XX. sz eleje 24 cm 3069183
12056
458
Antique
Legyező. Strucctoll és teknőc páncél. XX. sz eleje 26 cm 3069180
12057
458
Antique
Legyező. Strucctoll és gyöngyház. XX. sz eleje 24 cm 3043926
12058
458
Antique
Antik keresztelőpohár, jelzett, kopott, m: 5 cm
3051030
12059
458
24000
Antique
10 db vegyes méretű régi szivarvágó, benne fém, csont, gyöngyház, agancs nyelűekkel 20 cm-ig
3040924
12060
458
Antique
2 db fém köbölő. XIX század eleje 19 cm, 26 cm Kovácsolt vas 2786239
12061
458
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm
2786226
12062
458
Antique
2786240
12063
458
Antique
Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 14 cm
2786248
12064
458
Antique
3039687
12065
458
Antique
2829631
12066
458
Antique
Sieder régi konzervnyitó, eredeti dobozában, jelzett, h: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF