Antik

Zahl der Lose: 261

Legyező. Csont és ezüst nemesi monogrammal, szalag nélkül. XX. sz eleje 24 cm
12055.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Legyező. Strucctoll és teknőc páncél. XX. sz eleje 26 cm
12056.

Rufpreis:
8 000 HUF

Legyező. Strucctoll és gyöngyház. XX. sz eleje 24 cm
12057.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik keresztelőpohár, jelzett, kopott, m: 5 cm
12058.

Rufpreis:
4 000 HUF

10 db vegyes méretű régi szivarvágó, benne fém, csont, gyöngyház, agancs nyelűekkel 20 cm-ig
12059.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

2 db fém köbölő. XIX század eleje 19 cm, 26 cm Kovácsolt vas
12060.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 15 cm
12061.

Rufpreis:
4 000 HUF

12062.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dekoratív fém, szivarvágó, jelzett, h: 14 cm
12063.

Rufpreis:
5 000 HUF

12064.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12065.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sieder régi konzervnyitó, eredeti dobozában, jelzett, h: 14 cm
12066.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF