Antik Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3044690
12029
458
Antique
cca 10 darabos antik vas és bronz bútorkiegészítő, kilincs, közte értékes darabokkal 2996035
12030
458
Antique
WMF klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, jelzéssel, kopottsággal, d: 33 cm 3040922
12031
458
Antique
Gyertyatartó masszív, öntött bronz 17 cm
3042879
12032
458
Antique
Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm
3042882
12033
458
Antique
Iparművész réz doboz. d: 9,5 cm
3040914
12034
458
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
3040916
12035
458
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 15,5x10,5 cm
3042082
12036
458
Antique
Kristály hamuzó, ezüst (Ag) peremmel, jelzett, kis deformálódással, d:10 cm
2700353
12037
458
Antique
Asztali réz doboz, poncolt. fa betéttel kis deofrmáció 15x10 cm
2743475
12038
458
Antique
Ezüstözött alpakka, kenyeres kosár, jelzés nélkül, kopott, kicsit sérült, de használható. 31x17 cm 3050108
12039
458
Antique
JG Jean Goardére ón fedeles kupa. Jelzett 19 cm
3050398
12040
458
Antique
2 darab antik ón préselt dombormű, az Országház és az Erzsébet-híd képével, sérüléssel, m: 14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF