Antik Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047219
12041
458
Antique
Art deco tejkiöntő, jelzett, kopással, m: 11 cm
3006155
12042
458
4200
Antique
Kínai lakkozott ékszeres doboz, jelzéssel, tájkép jelenettel, 14,5x10,5x8,5 cm
2965932
12043
458
Antique
Japán gyöngyház berakásos kép falidísz, jelzés nélkül, szép állapotban, kopással, 35x25 cm
2700351
12044
458
Antique
Cukordoboz. ezüstözött fém, bársony borítással 14x10x6 cm
3062798
12045
458
Antique
cca 19. sz. vége, Korpusz. Aranyozott fém, kopással, 34x14 cm 2990030
12047
458
Antique
Réz kottatartó, kopott, 20x16 cm 2847174
12048
458
Antique
6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
3043929
12049
458
Antique
Antik keresztelőpohár, Maribor felirattal, jelzett, kopott, m: 7 cm 3043932
12050
458
30000
Antique
XIX. sz., Ortodox templomi égőtartó, aprólékos díszítményekkel, bronz, m: 7 cm, lánccal 32 cm
3068969
12051
458
Antique
Kótai József (1940- ): Király. Réz falidísz, jelzett, 20x9,5cm 3042034
12052
458
Antique
Iparművész levélnyitó bőr tokkal 26 cm 2972521
12053
458
Antique
Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF