Antik

Zahl der Lose: 261

Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm
11969.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11970.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Réz asztali falikar üveg búrával, új vezetékkel 52 cm
11971.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Indonézia, XX. sz. eleje, Maszk. Faragott és festett fa, kopással, 18x19 cm
11972.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Antik ortodox egyházi tömjénfüstölő, kopással, korának megfelelő állapotban, bronz, m: 24 cm
11973.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

3 db fa szivartartó, újszerű állapotban, 18x9 cm, 17,5x3,5 cm, 19x6,5 cm
11974.

Rufpreis:
12 000 HUF

Robbe & Berking jelzett designer keresztelő evőeszköz készlet. Ezüstözött nyéllel, eredeti dobozában, kísérő füzettel, újszerű állapotban
11975.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Váza. Faragott alabástrom, hibátlan 29 cm
11976.

Rufpreis:
10 000 HUF

1898 Gyertyatartó. Bronz, pótlással, m: 45 cm
11977.

Rufpreis:
12 000 HUF

11978.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Puttó figurás asztali lámpa, műgyanta, búrával, kopással, m: cca 80 cm
11979.

Rufpreis:
8 000 HUF

XIX. sz. első fele, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 14 cm
11980.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF