Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 95

Ausztria 1955. "Madonna - Magna Mater Austriae / Mariazelli Bazilika 1157-1957" ezüstözött bronz emlékérem peremén "BRONZ" jelzéssel (33mm) T:XF lapkahiba Austria 1955. "Madonna - Magna Mater Austriae / Basilika Mariazell 1157-1957" silver-plated bronze commemorative medallion with "BRONZE" mark on the edge (33mm) C:XF planchet error
33025.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ausztria / Bécs 1986-1992. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért" ezüstözött bronz emlékérem (2x) peremen "Bronze" és "Münze Wien" beütéssel, hátoldalukon névre szóló gravírozással, tokban. Szign.: Grienauer (70mm) T:UNC,AU patina Austria / Vienna 1986-1992. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit (For Faithful Work)" silvered bronze medal (2x) with "Bronze" and "Münze Wien" hallmark on the edge, with engraving on the back, in hardcase. Sign.: Grienauer (70mm) C:UNC,AU patina
33026.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ausztria ~2000. "ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség) / 60 éves szakszervezeti tagságért" aranyozott, jelzett Ag emlékérem (49,25g/0.900/50mm) T:AU Austria ~2000. "ÖGB (Austrian Trade Union Federation) / For 60 years of union membership" gilt, hallmarked Ag commorative medallion (49,25g/0.900/50mm) C:AU
33027.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ausztria 2002. "Semmeringi vasút" kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP Austria 2002. "Semmering railway" double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP
33028.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ausztria 2002. "Schönbrunn" kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP Austria 2002. "Schönbrunn" double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP
33029.

Rufpreis:
6 000 HUF

33030.

Rufpreis:
2 000 HUF

33031.

Rufpreis:
2 400 HUF

33032.

Rufpreis:
4 000 HUF

33033.

Rufpreis:
8 000 HUF

Franciaország ~1900-1910. "Jótékonyság" bronz emlékérem. Szign.: Louis Desvignes (50mm) T:AU patina, kis karc France ~1900-1910. "Charité (Charity)" bronze commemorative medallion. Sign.: Louis Desvignes (50mm) C:AU patina, small scratch
33034.

Rufpreis:
10 000 HUF

Franciaország ~1900. "A festő" bronz emlékplakett. Szign.: A. L. M. C. (Alexandre Charpentier) (52x40mm) T:AU patina France ~1900. "The painter" bronze commemorative plaque. Sign.: A. L. M. C. (Alexandre Charpentier) (52x40mm) C:AU patina
33035.

Rufpreis:
10 000 HUF

Franciaország 1905. "Halászverseny" bronz emlékplakett. Szign.: Alfred Borrel (63x47mm) T:AU patina, kis karc France 1905. "Fishing contest" bronze commemorative plaque. Sign.: A. Borrel (63x47mm) C:AU patina, small scratch
33036.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF