Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 95

Jugoszlávia 1976. "Újvidéki vásár" aranyozott bronz emlékérem (48mm) T:AU Jugoslavia 1976. "Novi Sad Fair" gilt bronze commemorative medallion (48mm) C:AU
33049.

Rufpreis:
1 800 HUF

33050.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lengyelország 1979. "A LOT Lengyel Légitársaság 50. évfordulója - 1929-1979" kétoldalas bronz emlékplakett (65x65mm) + 1985. "A Berlini Megállapodásban részt vevő légitársaságok igazgatóinak konferenciája" Fe plakett dísztokban (55x56mm) T:XF oxidáció Poland 1979. "Polish Airlines - LOT - 1929-1979" double-sided bronze commemorative plaque (65x65mm) + 1985. "Conference of directors of Aviation Companies participating in the Berlin Agreement (Konferencja dyrektorow przedsiebiorstw lotniczych uczestnikow umowy berlinskiej) Fe commemorative plaque in hard case (55x56mm) C:XF oxidation
33051.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lengyelország 1987. "ZYGMUND AUGUST RADAJE PRAWA MIEJSKIE - AVGVSTIANA SIGILVM CIVITATIS" II. Zsigmond Ágost lengyel királyt ábrázoló, ezüstözött bronz plakett, eredeti dísztokban (69mm) T:AU kis ph.
33052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Litvánia DN "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1- Lituhania ND "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" double-sided cast bronze plaque (81mm) C:AU
33053.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mexikó 1980. "Merida / Yucatan" kétoldalas jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (30,53g/0.925/39mm) T:UNC patina Mexico 1980. "Merida / Yucatan" double-sided, hallmarked Ag medallion in original case (30,53g/0.925/39mm) C:UNC patina
33054.

Rufpreis:
10 000 HUF

33055.

Rufpreis:
5 000 HUF

33056.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németország / Weimari Köztársaság 1926. "Bismarck Kerékpárgyár - Bergerhof Rheinland" aranyozott bronz plakett gravírozva (51x86mm) T:XF Germany / Weimar Republic 1926. "Bismarck Bicycle Works (Fahrradwerke Bismarck) - Bergerhof Rheinland" gilt bronze plaque with engraving (51x86mm) C:XF
33057.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német Harmadik Birodalom 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" nagyméretű ezüstözött fém emlékplakett, készült a trieri "Szent Tunika" 1933-as megtekintése alkalmából, hátoldalán fali akasztóval (125mm) T:XF kopott ezüstözés German Third Reich 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" silver plated metal commemorative plaque, issued in 1933 for the pilgrimage to view the Holy Tunic in Trier, with hanger on the back (125mm) C:XF worn silver plating
33058.

Rufpreis:
10 000 HUF

NDK 1957. "Carl Friedrich Schinkel / Überricht vom Bund Deutscher Architekten in der D.D.R. - Anlässlich der tagung der UIA Comission de la Recherche dans l'Industrie du Batiment in Berlin am 23. und 24. August 1957" kétoldalas, öntött bronz plakett (83mm) T:AU
33059.

Rufpreis:
6 000 HUF

33060.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF