https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 95

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Német Demokratikus Köztársaság ~1970-1980. "Német Higiéné Múzeum" kétoldalas Meissen kerámia emlékérem (29mm) T:1- German Democratic Republic ~1970-1980. "Deutsches Hygienemuseum" two-sided Meissen ceramic commemorative medallion (29mm) C:AU
1
33061.

Német Demokratikus Köztársaság ~1970-1980. "Német Higiéné Múzeum" kétoldalas Meissen kerámia emlékérem (29mm) T:1- German Democratic Republic ~1970-1980. "Deutsches Hygienemuseum" two-sided Meissen ceramic commemorative medallion (29mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. "Meisseni Bornapok" kétoldalas Meissen kerámia emlékérem, felül akasztólyukkal (36mm) T:1- ~1970-1980. "Wine Festival Meissen" two-sided ceramic commemorative medallion (36mm) C:AU
1
33062.

~1970-1980. "Meisseni Bornapok" kétoldalas Meissen kerámia emlékérem, felül akasztólyukkal (36mm) T:1- ~1970-1980. "Wine Festival Meissen" two-sided ceramic commemorative medallion (36mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating
1
33063.

Németország 1971. "Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen." csegely alakú fém emlékérem "B.H. Mayer Prforzheim" gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. "Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen" squared medallion with "B.H. Mayer Prforzheim" manufacturer's mark (25x25mm) C:AU worn plating

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" fém emlékérem T:2 GDR 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" metal commemorative medallion C:2
1
33064.

NDK 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" fém emlékérem T:2 GDR 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" metal commemorative medallion C:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK 1975. "A fasizmus legyőzésének 30. évfordulója" autós emléktúra ezüstözött bronz részvételi emlékérme (60mm) T:AU / GDR 1975. "30th Anniversary of the Defeating of the Fascism (30. Jahrestag des Sieges über den Faschismus - 9. Mai 1975)" car memorial tour silver plated bronze commemorative medallion (60mm) T:AU
1
33065.

NDK 1975. "A fasizmus legyőzésének 30. évfordulója" autós emléktúra ezüstözött bronz részvételi emlékérme (60mm) T:AU / GDR 1975. "30th Anniversary of the Defeating of the Fascism (30. Jahrestag des Sieges über den Faschismus - 9. Mai 1975)" car memorial tour silver plated bronze commemorative medallion (60mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided gold-plated metal commemorative medallion (40mm) C:AU
1
33066.

Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided gold-plated metal commemorative medallion (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU
1
33067.

Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1979. "Miltred Scheel / Német Rákszűrés" kétoldalas fém emlékérem, peremén "az életért" beütés (30mm) T:1- German Democratic Republic 1979. "Miltred Scheel / German cancer screening" two-sided metal commemorative medallion, "for the sake of life" text in the edge (40mm) C:AU
1
33068.

Német Demokratikus Köztársaság 1979. "Miltred Scheel / Német Rákszűrés" kétoldalas fém emlékérem, peremén "az életért" beütés (30mm) T:1- German Democratic Republic 1979. "Miltred Scheel / German cancer screening" two-sided metal commemorative medallion, "for the sake of life" text in the edge (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság ~1980. "Christopher Columbus, Amerika felfedezője" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-kis patina German Democratic Republic ~1980. "Christopher Columbus, America's exlporer" two-sided commemorative bronze medallion (30mm) small patina
1
33069.

Német Demokratikus Köztársaság ~1980. "Christopher Columbus, Amerika felfedezője" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-kis patina German Democratic Republic ~1980. "Christopher Columbus, America's exlporer" two-sided commemorative bronze medallion (30mm) small patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU
1
33070.

Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
NSZK 1955. "Schweitzer Albert / 14. January 1955" kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: Bruno Eyerman (83mm) T:1-,2 erős patina FRG 1955. "Albert Schweitzer / 14. January 1955" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Bruno Eyerman (83mm) C:AU,XF strong patina
1
33071.

NSZK 1955. "Schweitzer Albert / 14. January 1955" kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: Bruno Eyerman (83mm) T:1-,2 erős patina FRG 1955. "Albert Schweitzer / 14. January 1955" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Bruno Eyerman (83mm) C:AU,XF strong patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Németország / NSZK 1975. "Bad Salzungen 775-1975" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 patina, ph, karc Germany / GFR 1975. "Bad Salzungen 775-1975" two-sided Br commemorative medallion (40mm) C:AU,XF patina, edge error, scratch
1
33072.

Németország / NSZK 1975. "Bad Salzungen 775-1975" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 patina, ph, karc Germany / GFR 1975. "Bad Salzungen 775-1975" two-sided Br commemorative medallion (40mm) C:AU,XF patina, edge error, scratch

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse