Franciaország 1905. "Halászverseny" bronz emlékplakett. Szign.: Alfred Borrel (63x47mm) T:AU patina, kis karc
France 1905. "Fishing contest" bronze commemorative plaque. Sign.: A. Borrel (63x47mm) C:AU patina, small scratch