https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 401

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900 40 db növény témájú nyomat a a Brockhaus lexikon 14. kiadásából, 17x25 cm
1
16785.

cca 1900 40 db növény témájú nyomat a a Brockhaus lexikon 14. kiadásából, 17x25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1900 kb. 104 db építészet, művészet témájú illusztráció (Székely nemzeti hímzések a Székely Nemzeti Múzeumban, Budapesti Margithíd, Budapesti Honvédemlék stb.) a Pallas és Meyer's Lexikon 5. kiadásából, néhány kevés sérült vagy foltos, 24x16 és 24x30 cm
1
16786.

cca 1900 kb. 104 db építészet, művészet témájú illusztráció (Székely nemzeti hímzések a Székely Nemzeti Múzeumban, Budapesti Margithíd, Budapesti Honvédemlék stb.) a Pallas és Meyer's Lexikon 5. kiadásából, néhány kevés sérült vagy foltos, 24x16 és 24x30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
10
 
cca 1900 kb. 104 db tudomány, technika, közlekedés, militária, építészet témájú illusztráció a Brockhaus, Meyer's, Pallas Nagy Lexikonából, néhány kevés sérült, 24x16 és 24x30 cm méretekben
1
16787.

cca 1900 kb. 104 db tudomány, technika, közlekedés, militária, építészet témájú illusztráció a Brockhaus, Meyer's, Pallas Nagy Lexikonából, néhány kevés sérült, 24x16 és 24x30 cm méretekben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
6
 
cca 1900 kb. 80 db állat témájú illusztráció a Brockhaus, Meyer's, Pallas Nagy Lexikonából, néhány kevés sérült, 24x16 és 24x30 cm méretekben
1
16788.

cca 1900 kb. 80 db állat témájú illusztráció a Brockhaus, Meyer's, Pallas Nagy Lexikonából, néhány kevés sérült, 24x16 és 24x30 cm méretekben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
6
 
cca 1900-1910 Anatómiai szemléltető ábrák. 5 lapból álló, kihajtható, színes litografált illusztráció. Deutsches Verlagshaus Bong & Co., Berlin und Leipzig, Wien, Stuttgart. Kissé foltos, néhány kisebb sérüléssel, kihajtva: 70x21 cm
1
16789.

cca 1900-1910 Anatómiai szemléltető ábrák. 5 lapból álló, kihajtható, színes litografált illusztráció. Deutsches Verlagshaus Bong & Co., Berlin und Leipzig, Wien, Stuttgart. Kissé foltos, néhány kisebb sérüléssel, kihajtva: 70x21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Cento Vedute Classiche di Roma, képes album képpel
1
16790.

cca 1900 Cento Vedute Classiche di Roma, képes album képpel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1900 Magyarok Társas Kirándulása az 1900-ik évi Párisi Világkiállításra, 4p Képes reklám brossúra
1
16791.

1900 Magyarok Társas Kirándulása az 1900-ik évi Párisi Világkiállításra, 4p Képes reklám brossúra

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 8 db régi, csipkés szentkép, közte egy kinyitható. Vegyes állapotban, sérülésekkel, 12x7,5 cm körül
1
16792.

cca 1900 8 db régi, csipkés szentkép, közte egy kinyitható. Vegyes állapotban, sérülésekkel, 12x7,5 cm körül

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1900 2 db állatokkal kapcsolatos illusztráció, színes litográfia, papír, német nyelven feliratozva, az egyik sérült, ragasztással javított, 42x33 cm
1
16793.

cca 1900 2 db állatokkal kapcsolatos illusztráció, színes litográfia, papír, német nyelven feliratozva, az egyik sérült, ragasztással javított, 42x33 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Zichy Mihály festőművész rajzai után készült 9 db fekete-fehér nyomat. (In: Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp., Ráth Mór kiadása). Vegyes állapotban, lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 32x24 cm
1
16794.

cca 1900 Zichy Mihály festőművész rajzai után készült 9 db fekete-fehér nyomat. (In: Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp., Ráth Mór kiadása). Vegyes állapotban, lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 32x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1900 Kolozsvár, Az erdélyi evang. reform. egyházkerület közgyűlésének kérvénye a magyar országgyűlés képviselőházához, 29p
1
16795.

1900 Kolozsvár, Az erdélyi evang. reform. egyházkerület közgyűlésének kérvénye a magyar országgyűlés képviselőházához, 29p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
9
 
cca 1900 Ricordo di Roma, Ricordo di Venezia 2 db turisztikai leporelló
1
16796.

cca 1900 Ricordo di Roma, Ricordo di Venezia 2 db turisztikai leporelló

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse