Drucksachen Zahl der Lose: 401
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2974958
16905
448
Printed Materials
1933-1943 2 db újság és 2 db újságkivonat Herczeg Ferencről 2973796
16906
448
Printed Materials
cca 1933-1960 Vegyes mozi tétel, 7 db, 3 db jegy, 3 db prospektus, Halló I. évf. 5. sz.
2970498
16907
448
Printed Materials
cca 1934 New England (USA), 2 db angol nyelvű, képes idegenforgalmi prospektus / Illustrated touristic booklets 2953356
16908
448
Printed Materials
1934 "Hé!... Osztrák sógor, német bajtárs!! az Istenért...!!!" Ráttkay-R[adich] Kálmán írása, különlenyomat a Magyar Dolgozó 1934. augusztusi számából. Kis lapszéli sérüléssel, levélként feladva, 42x29 cm 2914510
16909
448
Printed Materials
1934 Pünkösti Andor (szerk.): Játszál velem - Mindent tudok, az Ujság évkönyve 1934. Illusztrált kiadói papír kötésben, kissé sérült gerinccel, sérült borítóval.
2953324
16910
448
Printed Materials
1935 Rajzolatok a' Táras Élet és Divatvilágból, 19. szám, Pest, 1835. márc. 7. Szerk.: Munkácsy [János]. Benne Kuthy Lajos, Csató Pál és mások írásaival. Sérült lapszélekkel, ázásnyomokkal, 110-116 p. 2899818
16911
448
900
Printed Materials
cca 1935 Róma nevezetességei, 20 db fotónyomat, több nyelven feliratozva, lapra kasírozva, lapméret: 28x21 cm / Rome's sights and monuments, 20 photos
2937961
16912
448
Printed Materials
1935 Meghívó a Hungária MTE XXIII. Concordia Corporacio táncestélyére
2974017
16913
448
Printed Materials
cca 1935-1940 Almafajták, 3 db színes nyomat, a "Kertészet" mellékletei, Bp., Stephaneum-ny., hátoldalukra ragasztott leírássokkal, 24,5x16,5 cm
2639568
16914
448
Printed Materials
2974859
16915
448
Printed Materials
1936 Erdősi Károly: Múmiák és minarétek című könyvének eredeti borítója 2972652
16916
448
Printed Materials
1936 Mysterien-Festspiele am Goetheanum, Dornach-Basel, Frühjahr-Sommer 1936. Kihajtható, képes ismertető és programfüzet, német és francia nyelven, kihajtva: 45x19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF